products

% 99 saflık Beyaz Toz Sermorelin Peptid Hormonları Vücut Geliştirme 86168-78-7

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hongbaiyi
Sertifika: COA, HPLC MR
Model numarası: HBY-Sermorelin
Min sipariş miktarı: 5 kutu
Fiyat: US $ 36-41 / box
Ambalaj bilgileri: 2mg/şişe, 10 şişe/kutu
Teslim süresi: Ödemenizden sonra 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, T/T
Yetenek temini: 3000Kg/Ay
Detay Bilgi
İsim: Sermorelin Peptidi CAS NUMARASI.: 86168-78-7
Moleküler formül: C149H246N44O42S Moleküler ağırlık: 3357.9
Peptit Saflığı: %99.6 Dış görünüş: Beyaz toz
Raf ömrü: 2 yıl

Ürün Açıklaması

% 99 saflık Beyaz Toz Sermorelin Peptid Hormonları Vücut Geliştirme 86168-78-7

% 99 saflık Beyaz Toz Sermorelin Peptid Hormonları Vücut Geliştirme 86168-78-7 0

Temel Bilgi Formu Sermorelinpeptit

 

Ürün adı

Sermorelin Peptidi

CAS NUMARASI.

86168-78-7

MF

C149H246N44O42S

MW

1024,2

Dış görünüş

BeyazPudra

peptit Saflık

%99.4

ADEDI

5 kutu

Raf ömrü

2 yıl

 

NedirSermorelinpeptit

 

Sermorelin, bir GHRH (büyüme hormonu salan hormon) peptit analoğudur.Peptit dizisi 29 amino asitten oluşur.Bu dizi, endojen insan GHRH'sinin bir parçasıdır ve şu anda tam fonksiyonel GHRH aktivitesi dizisine sahip en kısa sentetik peptit olarak kabul edilmektedir.Bu nedenle, sermorelin bir büyüme hormonu sekretagogu olarak kabul edilir.


Sermorelin, araştırma sırasında adenohipofizden (ön hipofiz olarak da adlandırılır) büyüme hormonunun salgılanmasını uyarmak için kullanılmıştır.Ön hipofiz trofik hormonları salgılar.Sermorelin ayrıca, büyüme hormonunun salgılanmasıyla ilgili olarak hipofiz yeterliliğini değerlendirmek için araştırma stimülasyon testlerinde kullanılmıştır.

 

Sermorelin (GHRH), Sermorelin Asetat olarak da bilinir, GRF 1-29, hipofiz bezine bitişik bir bez olan hipotalamustan Hormon Salındırıcı Hormon (GHRH) salgılamasını uyarmak için genetik olarak tasarlanmış biyo-özdeş bir hormondur. .


GHRH, kendi GH'mizin ilk 29 amino asidini içeren bir peptittir.Bu 29 amino asit, GHRH'nin aktif amino asitleridir.Hipofiz bezlerini GH'yi serbest bırakmak için uyaran GHRH'dir.Yaşlandıkça, ön hipofiz tarafından üretilen hormonlar tükenir.Şimdi, GHRH'nin, GH-RNA'yı, IGF-1 seviyelerinin yükselmesine neden olan genç bir seviyeye geri yükleyebildiği gösterilmiştir.

 

UygulamalarSermorelin'inpeptit

 

1.Sermorelin, hipofiz bezinden büyüme hormonu salınımına neden olan, doğal olarak oluşan bir maddenin sentetik (insan yapımı) versiyonudur.Büyüme hormonu, hipofiz bezi tarafından doğal olarak üretilir ve çocuklarda büyüme için gereklidir.Vücutları yeterli büyüme hormonu üretmediği için normal şekilde büyüyemeyen çocuklarda, bu ilaç hipofiz bezi tarafından üretilen büyüme hormonu miktarını artırmak için kullanılabilir.


Sermorelin, büyüme hormonu eksikliğine bağlı büyüme sorunlarını (genellikle çocuklarda) tedavi etmek için kullanılır.Daha doğal büyüme hormonu salgılamak için hipofiz bezini uyararak çalışır.


2. Sermorelin'in ampirik verileri aşağıdaki gibidir - "C 149 H 246 N 44 O 42 S"ye karşılık gelen formül ve 3,358 atomik kütle birimine karşılık gelen tam moleküler ağırlık.Sermorelin asetatın kendisi bir tozdur, ancak Sodyum Klorür Enjeksiyonu (USP) ile birleştiğinde enjeksiyon için uygun hale gelir.Doğal olarak, asidik tarafta biraz 5-5.5'lik bir pH dengesine sahiptir.Bu nedenle dibazik sodyum fosfat çözeltisi ve monobazik sodyum fosfat tamponu ile dengelenir.


Sermorelin asetatın bilimsel tanımı, en azından söylemek gerekirse oldukça karmaşıktır, ancak kullanımı basittir - insan büyüme hormonunun salınması için hipofiz bezini uyarmak.İnsan büyüme hormonu, yaşam boyunca uygun dozlarda sağlıklı işleyen bir organizma için doğaldır.Ne yazık ki, bazı insanlar yaşları veya yaralanmaları nedeniyle bu eksikliği yaşarlar;bu arada diğerleri çocukken bile yoksun olabilir.Sermorelin asetatın insan büyüme hormonu replasman tedavisi olarak kullanımı erkekler, kadınlar ve çocuklar için ortaktır.

 

 

Sermorelin Ürün Resmipeptit

 

% 99 saflık Beyaz Toz Sermorelin Peptid Hormonları Vücut Geliştirme 86168-78-7 1

 

 

sermorelin nasıl kullanılır peptit?

 

Doktorunuzun belirttiği şekilde sermorelin peptidi kullanın.Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etiketi kontrol edin.

Sermorelin peptidi genellikle doktorunuzun ofisinde, hastanesinde veya kliniğinde enjeksiyon olarak uygulanır.Evde sermorelin asetat kullanıyorsanız, sağlık hizmeti sağlayıcınız tarafından size öğretilen enjeksiyon prosedürlerini dikkatlice izleyin.
Sermorelin peptid partikül içeriyorsa veya rengi bozulmuşsa veya flakon herhangi bir şekilde çatlamış veya hasar görmüşse kullanmayınız.
Sermorelin asetatı karıştırırken sallamayın.
Karıştırdıktan hemen sonra sermorelin peptidi kullanın.Kullanılmayan ilaçları atın.
Diğer tüm hormon tedavisi sermorelin peptidi kullanmadan 1 hafta önce durdurulmalıdır.Sorularınız varsa doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
Bu ürünü, şırıngaları ve iğneleri çocukların erişemeyeceği ve evcil hayvanlardan uzak tutun.İğneleri, şırıngaları, ya da diğer materyalleri yeniden kullanmayınız.Kullandıktan sonra uygun şekilde atın.Doktorunuzdan veya eczacınızdan uygun şekilde imha için yerel düzenlemeleri açıklamasını isteyin.
Sermorelin peptid dozunu kaçırırsanız, mümkün olan en kısa sürede kullanın.Bir sonraki dozunuzun zamanı yaklaşıyorsa, kaçırdığınız dozu atlayın ve normal doz programınıza geri dönün.Aynı anda 2 doz kullanmayınız.

 

 

Paket ve Nakliyenın-ninSermorelinpeptit


Paket: 2 mg/şişe, 10 şişe/kutu

 

Nakliye: Ödemenizden 3-5 gün sonra

Muscle Growth Thymosin Beta 4 99% TB 500 5mg/vial CAS: 77591-33-4 2

 

 

SSSSermorelin'inpeptit

 

Q1: Örnek Siparişi Kabul Ediyor musunuz?

C: Evet.Kabul ettiğimiz en küçük sipariş bir kutudur.

 

S2: VISA ticari kredi kartını kabul ediyor musunuz?

C: Evet.VISA işletme kredi kartı ödememizde.

 

S3: Sipariş verirsem ne kadar sürer?

C: Ödemeyi aldıktan sonra yaklaşık 3-5 gün.

 

S4: Herhangi bir indirim var mı?
C: Evet, daha büyük miktarda satın almak istiyorsanız, sizin için daha iyi bir fiyat sunabiliriz.

 

S5: Ne tür bir ulaşımınız var?

C: Birçok nakliye yöntemimiz var, örneğin: Hava, Deniz, Özel Hatlar, TNT, FEDEX, EMS, vb.

 

 

İletişim bilgileri
alex888

Telefon numarası : +8618192109180

Naber : +8618192109180