products

%99 Saflık İnsan Büyüme Hormonu Peptid İnsan Koryonik Gonadotropin HCG

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hongbaiyi
Sertifika: COA, HPLC MR
Model numarası: HBY-HCG
Min sipariş miktarı: 5 kutu
Fiyat: US $ 65-70 / box
Ambalaj bilgileri: 5000IU/şişe, 10 şişe/kutu
Teslim süresi: Ödemenizden sonra 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, T/T
Yetenek temini: 3000Kg/Ay
Detay Bilgi
Peptit Adı: HCG CAS NUMARASI.: 56832-34-9
Peptit Saflığı: %99 Dış görünüş: Beyaz Liyofilize Toz
Raf ömrü: 2 yıl Şartname: 5000IU/şişe, 10 şişe/kutu

Ürün Açıklaması

% 99 Saflık İnsan Büyüme Hormonu Peptid İnsan Koryonik Gonadotropin HCG

%99 Saflık İnsan Büyüme Hormonu Peptid İnsan Koryonik Gonadotropin HCG 0

Temel Bilgi FormuHCG

 

Ürün adı

HCG

CAS Numarası.

56832-34-9

Şartname

5000IU/şişe, 10 şişe/kutu

Dış görünüş

Beyaz toz

Saflık

%99

istikrar

2 yıl

 

Nedir HCG

 

İnsan koryonik gonadotropin (hCG), büyüyen insanı çevreleyen hücreler tarafından üretilen bir hormondur.embriyoplasentayı (trofoblastlar olarak adlandırılır) oluşturmaya devam eder.İnsan koryonik gonadotropin idrarda 7-9 gün sonra tespit edilebilir.gübrelemeembriyo rahime tutunup implante olurken;çoğu tezgah üstü ve hastane gebelik testinin temelini oluşturur (fotoğrafa bakın).

Adet döngüsü sırasında, yumurtalıktan bir yumurta salındığındayumurtlama, yumurtalık folikülünün (yumurtayı çevreleyen) kalıntılarıkorpus luteumProgesteron hormonunu (ve östradiol gibi diğer hormonları) üreten.

Yumurta döllenir ve implante edilirse, yumurtanın hayatta kalmasını sağlayan hCG üretir.korpus luteum.bukorpus luteumdaha sonra hamileliği sürdürmek için rahmin (endometrium, hamilelik sırasında 'desidua' olarak da adlandırılır) üzerinde etkili olan progesteron (ve ayrıca östradiol ve diğer hormonlar) üretmeye devam edecektir.

İmplantasyon gerçekleşmezse, hCG seviyeleri düşer ve korpus luteumun süresi sona erer ve progesteron üretmeyi durdurur.Progesteron seviyelerindeki bu düşüş, rahim zarının dökülmesine yol açar (adet) ve kaybı yoluylaolumsuz geribildirim, bir sonraki adet döngüsünü başlatmak için hipofiz bezinden folikül uyarıcı hormonun (ve daha az ölçüde lüteinizan hormonun) artmasına neden olur.

 

Ürün ResmiHCG

 

%99 Saflık İnsan Büyüme Hormonu Peptid İnsan Koryonik Gonadotropin HCG 1

 

İnsan koryonik gonadotropini nasıl kontrol edilir?

İnsan koryonik gonadotropini, gelişmekte olan embriyoyu çevreleyen ve plasentayı oluşturmaya devam eden trofoblast hücreleri tarafından üretilir.Embriyo ve plasenta gelişimi devam ettikçe kan dolaşımındaki insan koryonik gonadotropin miktarı her 2-3 günde bir ikiye katlanır ve seviyeler hamileliğin yaklaşık 6-8 haftasında zirve yapar.Bu zirveyi takiben, insan koryonik gonadotropin platosu seviyeleri (hamilelik boyunca saptanabilir kalmasına rağmen).Plasenta kurulduktan sonra, progesteron üretiminin ana kaynağı haline gelir (gebeliğin yaklaşık 8-12 haftasından itibaren) ve korpus luteumun işlevini sürdürmek için insan koryonik gonadotropinine artık gerek yoktur.Bununla birlikte, insan koryonik gonadotropini, şu anda araştırmacılar tarafından araştırılmakta olan gebeliğin sonraki aşamalarında ek faydalı etkilere sahip olabilir.

Çok fazla insan koryonik gonadotropinim varsa ne olur?

Yüksek düzeyde insan koryonik gonadotropininin doğrudan olumsuz sonuçlara neden olduğuna dair güçlü bir kanıt yoktur.Çok yüksek insan koryonik gonadotropin seviyeleri nadirdir, ancak bazı insanlarda bir kanser formuna (koryokarsinom) yol açabilen plasentanın (aynı zamanda hidatidiform moller veya molar gebelikler olarak da adlandırılır) aşırı çoğalmasını gösterebilir.Nadiren insan koryonik gonadotropin seviyeleri hamilelikle ilgili olmayan bazı kanserlerle (örn. böbrek, meme, akciğer vemide-bağırsakyol).Bu gibi durumlarda, kandaki/idrardaki insan koryonik gonadotropin seviyeleri bir tümör belirteci olarak hizmet edebilir.

Hamilelikte, yüksek insan koryonik gonadotropin seviyeleri ile Down sendromunun ortaya çıkması arasında bir bağlantı da öne sürülmüştür.Çalışmalar, Down sendromlu bir gebelikte insan koryonik gonadotropin düzeylerinin, etkilenmemiş bir gebeliğin yaklaşık iki katı olduğunu göstermiştir.Ancak, yüksek insan koryonik gonadotropin düzeylerinin Down sendromuna neden olmadığına (daha ziyade 21. pozisyonda fazladan bir kromozomun neden olduğu);bu bağlantıyı araştırmak için daha fazla araştırmaya ihtiyaç vardır.

Çok az insan koryonik gonadotropinim varsa ne olur?

Düşük insan koryonik gonadotropin seviyeleri, başarısız bir hamileliği gösterebilir.Azalmış insan koryonik gonadotropin seviyeleri genellikle ektopik gebeliklerde (embriyonun uterus dışına implante edildiği durumlarda) veya düşüklerde gözlenir.

Erkeklerde insan koryonik gonadotropinin rolü nedir?

İnsan koryonik gonadotropini, hipogonadizm ve kısırlığı olan erkekleri tedavi etmek için kullanılabilir.Luteinize edici hormona (LH) benzer şekilde hareket ederek testislerde testosteron ve sperm üretimini uyarır.aracılığıyla yönetilebilir.kas içiveya deri altı enjeksiyon.Yan etkiler arasında testislerin şişmesi, kasık ağrısı ve davranış değişikliği sayılabilir.

 

Paket ve NakliyeHCG'nin


paket:5000IU/şişe, 10 şişe/kutu

 

Nakliye: Ödemenizden 3-5 gün sonra

Muscle Growth Thymosin Beta 4 99% TB 500 5mg/vial CAS: 77591-33-4 2

 

 

SSSHCG'nin

Q1: Örnek Siparişi Kabul Ediyor musunuz?

C: Evet.Kabul ettiğimiz en küçük sipariş bir kutudur.

 

S2: VISA ticari kredi kartını kabul ediyor musunuz?

C: Evet.VISA işletme kredi kartı ödememizde.

 

S3: Sipariş verirsem ne kadar sürer?

C: Ödemeyi aldıktan sonra yaklaşık 3-5 gün.

 

S4: Herhangi bir indirim var mı?
C: Evet, daha büyük miktarda satın almak istiyorsanız, sizin için daha iyi bir fiyat sunabiliriz.

 

S5: Ne tür bir ulaşımınız var?

C: Birçok nakliye yöntemimiz var, örneğin: Hava, Deniz, Özel Hatlar, TNT, FEDEX, EMS, vb.

 

 

İletişim bilgileri
alex888

Telefon numarası : +8618192109180

Naber : +8618192109180